Przejdź do treści

Kampanie

Ty też możesz wesprzeć zmianę.

Przekazując nam wsparcie finansowe ty też mówisz "Zmieniam". Wesprzyj nas:

Fundacja "Zmieniam"

nr konta: 21 1870 1045 2078 1069 3177 0001

Nest Bank

w tytule przelewu wpisz: darowizna na cele statutowe Fundacji "Zmieniam"

Skorzystaj z szybkiej formy przekazania darowizny. 

PLN
Format: 9,99

Możesz też wybrać kampanię i poprzez przekazanie darowizny wesprzeć nasze działania w tym konkretnym obszarze.

To takie proste. Ty dodajesz kampanię do swojego koszyka i realizujesz zakup. My dzięki Twojemu wsparciu działamy!

 

Poznaj nasze kampanie i wesprzyj nasze działania. 

12.3%

Razem lepiej. Między nami KOBIETAMI.

Tworzymy bezpieczną i odważną przestrzeń, aby kobiety mogły rozmawiać, dzielić się doświadczeniami, obawami i sukcesami. Tylko tyle i aż tyle. Uczestnictwo w takich grupach umożliwia wzajemne inspirowanie się, zdobywanie perspektyw i rozwiązań z różnych punktów widzenia, budowanie silnych więzi społecznych. Grupy wsparcia są cennym narzędziem umożliwiającym rozwój osobisty i profesjonalny. Pomagają inspirować, działać i spełniać marzenia. Razem łatwiej realizować swój potencjał.
5 430 zł z potrzebnych 44 300,00 zł
42.4%

Wydawnictwo Fundacji ZMIENIAM

Kochamy książki za to, że rozwijają wyobraźnię, rozbudzają ciekawość świata, poszerzają wiedzę i horyzonty czytelnika. Dlatego wspieramy ich tworzenie. Nasza działalność wydawnicza pełni kluczową rolę w promowaniu rozwoju i pozytywnej zmiany. Książki stanowią inspirację do rozwoju osobistego, a ich dostępność wspiera zrównoważony rozwój społeczeństwa. Wydawanie książek to nasze zobowiązanie do kultywowania miłości do książek, poszerzania świadomości odbiorców i wspierania autorów w przekazywaniu ich idei.
14 400 zł z potrzebnych 34 000,00 zł
0%

Story Combat. Improwizacja dla każdego.

Wydarzenia typu IMPROV charakteryzują się spontanicznością, kreatywnością i interakcją. Uczestnicy tworzą improwizowane sceny bez wcześniejszych przygotowań, co rozwija umiejętności szybkiego myślenia, współpracy i adaptacji. Biorąc w nich udział, można doskonalić zdolności komunikacyjne, budować pewność siebie oraz doświadczać radości tworzenia w grupie. Improv to świetna forma rozrywki, która dostarcza wiele radości i śmiechu, a także uczy elastyczności myślowej i radzenia sobie z nieprzewidzianymi sytuacjami.
0 zł z potrzebnych 16 700,00 zł